fbpx

תשתיות סביבתיות

הגידול המהיר של אוכלוסיית העולם, כמו גם ההתפתחות הכלכלית מאיצים את ייצור הפסולת בכלל ובעיקר פסולת מוצקה. הטיפול בפסולת לסוגיה, מהווה צורך כלל עולמי עם פוטנציאל שוק כלכלי אדיר, בהיקף של מאות מיליארדי דולרים. שוק זה, נמצא בצמיחה מתמדת לאור הגידול המתמשך בכמויות הפסולת וההתפתחות הרגולטורית במדינות השונות הדורשת פתרונות קצה ומענה טיפולי לשמירה על בריאות האדם  ועל איכות הסביבה.

דוראל תשתיות ניצבת מול אתגרי השוק בתמיכה בפתרונות חדשניים, ביזום פרויקטים ובשיתופי פעולה עם חברות טכנולוגיה מובילות בעולם.

דוראל תשתיות עוסקת בייזום, מימון, הקמה ותפעול של פרויקטים בתחומי המים, השפכים והסביבה ובכלל זה יזום  פתרונות קצה לבוצה ולפסולת לסוגיה, תוך שילוב עם ייצור אנרגיה, השבה ומחזור.

במסגרת פעילותה, דוראל תשתיות סביבתיות מקימה ומפעילה מתקני עיכול אנאירובי בשילוב עם ייצור חשמל באמצעות ביו גז, לטיפול בפסולת בעלי חיים ובפסולת אורגנית, ויזום הפקת אנרגיה מפסולת עירונית Waste to Energy בדגש על טיפול בפסולת מוצקה,

הניסיון העשיר והמוכח בעבודה מול גורמי הרגולציה השונים והניסיון בקידום פרויקטים מקנים לחברה יתרונות ייחודיים בפעילותה.

 

בדוראל תשתיות סביבתיות, מאמינים ביזמות ובשותפות ומעניקים לשותפינו בטחון ביזום משותף של פרויקטים, הדורשים ניסיון ומומחיות מקצועית וניהולית בפרויקטים מורכבים, המשתלבים עם ייצור אנרגיה נקיה וסביבה ירוקה.

בתחום יצור חשמל ממתקני ביו גז, דוראל תשתיות סביבתיות נמצאת בשלבי הקמה, פיתוח ותכנון שונים לצבר פרויקטים בהיקף כולל של כ- 10 מגה-וואט ובהשקעה של למעלה מ 150 מיליוני ש"ח.

דוראל תשתיות סביבתיות עוקבת אחרי פיתוחים וחדשנות בתחום עיסוקיה ונמצאת בקשרים עסקיים רציפים עם חברות טכנולוגיה בארץ ובעולם.

איקון תשתיות
תשתיות סביבתיות
נגן
תחנות רוח

ביו גז מעלה גלבוע

הספק: 630KW

דגל ישראל
נגן
להב

ביו גז להב

הספק: 630KW

דגל ישראל
נגן
מתקן דוראל בנייר חדרה

ביו גז נייר חדרה

הספק: 2MW

דגל ישראל
נגן
Zohar Cleantech

Zohar Cleantech

מתקן לטיפול בפסולת מוצקה ויצירת אנרגיה

אנרגיה של פיתוח

טיפול מקומי בפסולת בעלי חיים
באתרים כגון רפתות ובתי מטבחיים

WASTE TO

ENERGY

טיפול בבוצה ובפסולת אורגנית
באמצעות טכנולוגיה חדשנית /
פאולי קלינטק בע"מ

הקמת תשתיות
Keilot

קיילות - Keilot

לאחרונה השלימה דוראל תשתיות סביבתיות, השקעה בחברת Keilot שמספקת פתרונות טכנולוגיים חדשניים בשילוב עם מעטפת מימון ותשלום נוחה בתחומי מים-אנרגיה-מזון לאוכלוסיות מנותקות רשת, השקעה זו מהווה כניסה ראשונה של הקבוצה לשוק האנרגיה באפריקה ולפעילות בתחום ה-Off Grid.
מיליארדי אנשים ברחבי העולם חיים באזורים מנותקי רשת (Off Grid), ללא גישה זמינה לחשמל ומים, בין אם בקהילות כפריות או בשולי ערים גדולות. מצב זה משפיע ישירות על איכות חייהם, בריאותם ויכולתם להתקיים בצורה סבירה.

בהינתן העובדה שבאזורים חייה אוכלוסייה חלשה כלכלית, Keilot יודעת להציע מעטפת מימון דרך הלוואות מימון micro finance  אשר מאפשרות לאזרחים לעמוד בתשלום ולרכוש את הטכנולוגיות ובכך לשפר את איכות חיים בעצמם, ללא תלות בגורמים חיצוניים או גורמי ממשל.

Keilot פועלת בקניה עם צפי להרחבת הפעילות לאזורים נוספים באפריקה ובעולם.

קרא עוד

פאולי קלינטק

לאחרונה השלימה קבוצת דוראל משאבי אנרגיה מתחדשת, בשותפות ובניהולה של דוראל תשתיות סביבתיות השקעה בחברת פאולי קלינטק, חברת סטארט-אפ בבעלות פרטית, אשר פיתחה טכנולוגיה מהפכנית המאפשרת הפיכת כל פסולת אורגנית לדשן, בתהליך מהיר, באתר ייצור הפסולת, ללא צורך בניוד הפסולת לאתרי אחסון והטמנה. תוצר התהליך הנו דשן אורגנו-מינרל, חסר ריח, ידידותי לסביבה ומאושר לשימוש כדשן לגידולים חקלאיים שונים.
החברה נמצאת בשלבי פיתוח מתקדמים של  מספר יישומים ייחודיים בעלי יתרון תחרותי מוכח  בשווקים הרלוונטיים, אשר לכל אחד מהם פוטנציאל הכנסות המוערך בעשרות מיליארדי דולר:

  • טיפול בבוצה הנצברת במתקני טיהור שפכים.
  • טיפול מקומי בפסולת בעלי חיים  באתרים כגון רפתות, בתי מטבחיים ובמתקנים ניידים.
  • מוצר לשוק חיות הבית המאפשר טיפול מידיי בצרכי חיות המחמד (כלבים וחתולים).
  • פתרון קצה לבניינים גדולים ורבי קומות, כתחליף לפתרונות האזוריים.

הטכנולוגיה חדשנית ומוגנת בפטנטים ומספקת פתרונות קצה ברי-קיימא לטיפול בפסולת אורגנית שמקורה בהפרשות אדם, חיות משק וחיות מחמד.

התהליך יעיל, חסכוני, מודולארי וניתן ליישמו בכל מקום ובכל תנאי שטח. הנוחות, הפשטות היחסית והאפקטיבית של הפתרונות מהווים פריצת דרך בכל הכרוך בטיפול בפסולת אורגנית.

לחברה פעילות עסקית גלובלית, לרבות בברזיל, בארה"ב, בסין ובאירופה ונמצאת לקראת פריצת דרך בשווקים נוספים ברחבי העולם כגורם משמעותי וייחודי בשוק, בתחום הטיפול בפסולת אורגנית לסוגיה.

 

קרא עוד
פאולי