חולית, אנרגיה סולארית ואגירת אנרגיה

אנרגיה תוצרת השמש

פרויקטים סולאריים ואגירת אנרגיה

חשמל מהשמש

כדאיות סביבתית וכלכלית

קבוצת דוראל היא מחלוצות הענף הסולארי בישראל. החברה הקימה וחיברה לרשת החשמל את המתקן הסולארי המסחרי הראשון בהתאם לאסדרות רשות החשמל, ומאז ועד היום היא מובילה את התחום בישראל וממשיכה לחדש ולהתפתח. במסגרת פעילותה בישראל החברה מפתחת, מקימה, מתפעלת ומחזיקה מתקנים סולאריים קרקעיים, מתקנים סולאריים מעל מאגרי מים ובריכות דגים ומתקנים על גבי גגות מסחריים. דוראל אנרגיה מובילה בישראל את התחום האגרו-וולטאי עם מיזם "מטעי דוראל", פיתוח ייחודי המשלב חקלאות מתקדמת ואנרגיה סולארית באותו תא שטח.
לאורך השנים הקבוצה הקימה, וכיום היא גם מחזיקה ומתפעלת, מתקנים בהיקף של מאות מגה ואט, והיא מקדמת כ-8,000 מגה ואט נוספים המצויים בשלבים שונים של הליכי תכנון. לחברה רקורד מוכח בזכייה במכרזי רשות החשמל בשנים האחרונות, דבר המאפשר לה להעביר פרויקטים רבים משלב הפיתוח לשלבי מימון, הקמה, חיבור לרשת החשמל ותפעול.
הקשר האמיץ של קבוצת דוראל אנרגיה עם הסביבה הכפרית, לרבות התקשרויות עם יותר מ-250 קיבוצים ומושבים, ממצב את דוראל אנרגיה כמובילת שוק האנרגיה הסולארית במדינת ישראל ומקדם את שותפיה במגזר הכפרי לקראת עצמאות אנרגטית מלאה.
דוראל גם פונה לשוק הגלובלי ומפתחת מיזמי ענק בארצות הברית ובאירופה בהיקפים של מאות מגה ואט לכל מתקן. פעילות זו היא מנוע צמיחה משמעותי לעסקיה בעולם.

פרויקט סולארי, קיבוץ יהל

הפתרונות של דוראל

אנרגיה של חדשנות

צרו קשר